1990 yılında kurulan Miran Tekstil,6500m² alana yayılmış üretim tesisi ile tekstil yan sanayinin önemli kuruluşlarından biridir. İki ürün grubunda da var olan bilgisayar destekli dizayn yeteneği, kolleksiyon geliştirme kabiliyeti, kendisini rakiplerinden öne çıkarmaktadır.

Miran tekstil küreselleşme sürecinin, değişen tüketim ve tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını daha iyi bir konumda karşılayabilmek amacıyla, toplan kalite uygulama ve çalışmalarına devam etmektedir.

Bu kapsamda şirketimiz, farklılığını ve gelişimini sadece ürün kanadında yaratma hedefinden çok, çalışanları ile birlikte süreçlerin tümünü içerisine alan bütünsel ve yenilikçi bir kültürü yaratma hedefindedir.

Örme Lastikleri, Dokuma Lastikleri, Sütyen Askıları, Don Lastikleri, Likralı Lastikler, Çamaşır Lastikleri, İç Çamaşır Lastikleri ve daha yüzlerce çeşit ile Miran Tekstil Dar Dokuma ve Geniş Dokuma Örme Tekstil sektöründe yenilikçi yapısıyla hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir.

Toptan dokuma lastik ve toptan örme lastik fiyatlarımız için lütfen iletişim numaralarımızdan bizimle temasa geçiniz.

E-BÜLTEN

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk siz haberdar olmak ister misiniz?